Detaljer
| Innhold porsjon | 0,4g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 900 |
| Latinsk navn | Satureja montana |
| Alternative navn | Bønneurt, Kyndel |
| Herdighetssone | H4 |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 25cm |
| Så-/Planteavstand | 25cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,4g / 2500 frø |





