Detaljer
| Innhold porsjon | 0,5g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 60 |
| Latinsk navn | Allium ursinum |
| Alternative navn | Trollstut, Kurams |
| Herdighetssone | H6 |
| Såtid forkultur | jan-febr |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >12˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 20cm |
| Så-/Planteavstand | 20cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 6,2g / 161 frø |








