Detaljer
| Innhold porsjon | 0,5g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 150 |
| Latinsk navn | Tagetes patula |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | mai |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Ekstra info | høyde 40-60cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 2,8g / 350 frø |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Forkultivering | ||||||||||||
| Utplanting | ||||||||||||
| Blomstring | ||||||||||||






