Detaljer
| Innhold porsjon | 0,2g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 330 |
| Latinsk navn | Viola tricolor |
| Alternative navn | Natt og dag, Sol og måne |
| Såtid forkultur | juni |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Ekstra info | høyde 10-20cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,6g / 1667 frø |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Forkultivering | ||||||||||||




