Detaljer
| Innhold porsjon | 0,2g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 240 |
| Latinsk navn | Tagetes tenuifolia |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | mai |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Ekstra info | høyde 30-40cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,7g / 1430 frø |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Forkultivering | ||||||||||||






