Detaljer
| Innhold porsjon | 0,15g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 50 |
| Latinsk navn | Brassica oleracea convar. capitata var. sab. |
| Såtid forkultur | april |
| Såtid direktesåing | – |
| Veksttid | 120 dager |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 65cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 2,7g / 370 frø |







