Detaljer
| Innhold porsjon | 0,2g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 1600 |
| Latinsk navn | Nicotiana alata |
| Såtid forkultur | april |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 35cm |
| Så-/Planteavstand | 35cm |
| Ekstra info | høyde 70-80cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,125g / 8000 frø |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Forkultivering | ||||||||||||






