Detaljer
| Innhold porsjon | 0,5g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 400 |
| Latinsk navn | Lactuca sativa L. |
| Alternative navn | Babyleafsalat |
| Såtid forkultur | – |
| Såtid direktesåing | april-juli |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 25cm |
| Så-/Planteavstand | 1cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1,2g / 830 |







