Detaljer
| Innhold porsjon | 0,8g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 300 |
| Latinsk navn | Brassica rapa var. chinensis |
| Alternative navn | Paksoi |
| Såtid forkultur | juli |
| Såtid direktesåing | juli |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 50cm |
| Så-/Planteavstand | 30cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 2,5g / 400 frø |







