Detaljer
| Innhold porsjon | 6g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 50 |
| Latinsk navn | Vigna unguiculata |
| Alternative navn | Yardbeans |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | mai |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 3-4cm |
| Radavstand | 100cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 120g / 8 frø |






