Detaljer
| Innhold porsjon | 0,8g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 20 |
| Latinsk navn | Basella alba |
| Såtid forkultur | april |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >22˚C |
| Sådybde | 2cm |
| Radavstand | 40cm |
| Så-/Planteavstand | 20cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 32g / 31 frø |






