Detaljer
| Innhold porsjon | 0,2g |
|---|---|
| Såtid forkultur | – |
| Såtid direktesåing | april-juni |
| Antall frø ca. | 250 |
| Latinsk navn | Chenopodium capitatum |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 30cm |
| Så-/Planteavstand | 30cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,72g / 1400 frø |






