Detaljer
| Antall frø ca. | 15000 |
|---|---|
| Såtid forkultur | – |
| Såtid direktesåing | hele året (inne) |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Såmengde | 80-100 g/m² ved såing på friland eller drivhus |
| Ekstra info | Bredsås |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 2,6g / 385 frø |
| Latinsk navn | Lepidium sativum |



