Detaljer
| Innhold porsjon | 30g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 90 |
| Porsjon holder til | 1 m² |
| Latinsk navn | Pisum sativum L. |
| Såtid forkultur | – |
| Såtid direktesåing | mai-juni |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 2cm |
| Såmengde | 1kg per 30 m² |
| Ekstra info | Breisås |







