Detaljer
| Innhold porsjon | 0,01g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 70 |
| Latinsk navn | Oregano syriacum |
| Herdighetssone | – |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,2cm |
| Radavstand | 30cm |
| Så-/Planteavstand | 25cm |
| Ekstra info | Trenger lys for godt spireresultat |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,1g / 10000 frø |





