Detaljer
| Innhold porsjon | 0,5g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 150 |
| Latinsk navn | Cryptotaenia japonica |
| Herdighetssone | H5 |
| Såtid forkultur | mars-april |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 30cm |
| Så-/Planteavstand | 30cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 3g / 330 frø |





