Detaljer
| Innhold porsjon | 0,1g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 250 |
| Latinsk navn | Apium graveolens var. dulce |
| Alternative navn | Stilkselleri |
| Såtid forkultur | mars-april |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,2cm |
| Radavstand | 50cm |
| Så-/Planteavstand | 40cm |
| Ekstra info | Trenger lys for godt spireresultat |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,4g / 2500 frø |





