Detaljer
| Innhold porsjon | ca. 20 frø |
|---|---|
| Antall frø ca. | 20 |
| Latinsk navn | Stevia rebaudiana |
| Herdighetssone | – |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 25cm |
| Så-/Planteavstand | 25cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,3g / 3333 frø |





