Detaljer
| Innhold porsjon | 0,4g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 10 |
| Latinsk navn | Citrullus lanatus |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >20˚C |
| Sådybde | 2cm |
| Radavstand | 100cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 36g / 28 frø |






