Detaljer
| Innhold porsjon | 0,1g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 20 |
| Latinsk navn | Solanum melongena |
| Alternative navn | Eggplante, Eggfrukt |
| Såtid forkultur | mars |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >20˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 75cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 4,1g / 244 frø |





