Detaljer
| Innhold porsjon | 0,8g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 8 |
| Latinsk navn | Luffa cylindrica |
| Alternative navn | Svampagurk |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >20˚C |
| Sådybde | 1-2cm |
| Radavstand | 75cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 72g / 14 frø |





