Detaljer
| Innhold porsjon | 0,25g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 400 |
| Latinsk navn | Rudbeckia hirta |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Ekstra info | høyde 60-80cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,5g / 2000 frø |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Forkultivering | ||||||||||||





