Detaljer
| Innhold porsjon | 0,3g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 85 |
| Latinsk navn | Brassica napus pabularia |
| Alternative navn | Flatbladet grønnkål |
| Såtid forkultur | mars-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 50cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 3,5g / 286 frø |





