Detaljer
| Innhold porsjon | 0,2g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 160 |
| Latinsk navn | Cichorium intybus var. foliosum |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | 15-20˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 30cm |
| Så-/Planteavstand | 30cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1,25g / 800 frø |





