Detaljer
| Innhold porsjon | 50g |
|---|---|
| Antall frø ca. | til 15 m² |
| Porsjon holder til | 15 m² |
| Såtid forkultur | – |
| Såtid direktesåing | mai-juli |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Såmengde | 300 gram per 100 m² |
| Ekstra info | Breisås |
Ettårig blomsterblanding bestående av insektplanter. Uten korsblomster. Blanding av bokhvete, honningurt, solsikke, agurkurt, alexandrinekløver, perserkløver, vikke, serradella, dill, malva. Endringer kan forekomme.
Kommer i 50g og 250g pakning.
Prisområde: kr39.00 til kr125.00
| Innhold porsjon | 50g |
|---|---|
| Antall frø ca. | til 15 m² |
| Porsjon holder til | 15 m² |
| Såtid forkultur | – |
| Såtid direktesåing | mai-juli |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Såmengde | 300 gram per 100 m² |
| Ekstra info | Breisås |
Sås fra mai til juli. Vi anbefaler å måle opp arealet du vil så først, og veie opp frømengden som trengs. Breisås for hånd. Etterpå kan frøene rakes forsiktig ned i jorda med en vanlig jernrive.