Detaljer
| Innhold porsjon | 1g |
|---|---|
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | mai |
| Antall frø ca. | 300 |
| Latinsk navn | Pimpinella anisum |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 25cm |
| Så-/Planteavstand | 25cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 2,5g / 400 frø |






