Detaljer
| Innhold porsjon | 1g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 600 |
| Latinsk navn | Ocimum basilicum var. cinnamonum |
| Såtid forkultur | april-juni |
| Såtid direktesåing | juni |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 25cm |
| Så-/Planteavstand | 25cm |
| Såmengde | 80 frø per løpemeter |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1,6g / 625 frø |





