Detaljer
| Innhold porsjon | 0,15g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 60 |
| Latinsk navn | Brassica oleracea var. Italica |
| Alternative navn | Bladbrokkoli, Collard Greens |
| Såtid forkultur | mei-juni |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 65cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 2,4g / 410 frø |






