Detaljer
| Innhold porsjon | 3g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 300 |
| Latinsk navn | Coriandrum sativum |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | mai-juli |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 25cm |
| Så-/Planteavstand | 4cm |
| Såmengde | 8-10 g per 10 m² |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 10g / 100 frø |






