Detaljer
| Innhold porsjon | 0,3g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 120 |
| Latinsk navn | Brassica rapa var. chinensis |
| Alternative navn | Paksoi |
| Såtid forkultur | – |
| Såtid direktesåing | mars-august |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 30cm |
| Så-/Planteavstand | 10cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1,6g / 625 frø |





