Detaljer
| Innhold porsjon | 0,2g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 400 |
| Latinsk navn | Agastache rugosa |
| Herdighetssone | H6 |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >12˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 30cm |
| Så-/Planteavstand | 25cm |
| Ekstra info | høyde 60-80cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,45g / 2200 frø |





