Detaljer
| Innhold porsjon | 0,15g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 150 |
| Latinsk navn | Panicum virgatum |
| Såtid forkultur | mars-april |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Ekstra info | høyde 60-80cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,8g / 1250 frø |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Forkultivering | ||||||||||||
| Utplanting | ||||||||||||






