Detaljer
| Innhold porsjon | 3g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 900 |
| Porsjon holder til | 5 m² |
| Latinsk navn | Tagetes patula |
| Alternative navn | Fløyelsblomst |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | mai-juni |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Ekstra info | Breisås |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 3,3g / 300 frø |





