Detaljer
| Innhold porsjon | 0,5g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 8 |
| Latinsk navn | Abelmoschus esculentus |
| Alternative navn | Okro |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >20˚C |
| Sådybde | 2cm |
| Radavstand | 75cm |
| Så-/Planteavstand | 30cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 60g / 16 frø |







