Detaljer
| Innhold porsjon | 0,2g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 65 |
| Latinsk navn | Brassica oleracea var. gemmifera |
| Såtid forkultur | mars-april |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 60cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 3g / 330 frø |





