Detaljer
| Innhold porsjon | 1g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 900 |
| Latinsk navn | Ocimum basilicum var. minimum |
| Alternative navn | Buskbasilikum |
| Såtid forkultur | april-juni |
| Såtid direktesåing | juni |
| Sådybde | 0,5cm |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Radavstand | 25cm |
| Så-/Planteavstand | 25cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1,1g / 900 frø |





