Detaljer
| Innhold porsjon | 0,05g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 300 |
| Latinsk navn | Mentha aquatica |
| Alternative navn | Water Mint |
| Herdighetssone | H4 |
| Såtid forkultur | mars-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,2cm |
| Radavstand | 20cm |
| Så-/Planteavstand | 20cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,1g / 10000 frø |





