Detaljer
| Innhold porsjon | 0,2g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 80 |
| Latinsk navn | Leonotis nepetifolia |
| Såtid forkultur | mars-april |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Ekstra info | høyde 160-200cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 2,2g / 450 frø |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Forkultivering | ||||||||||||
| Utplanting | ||||||||||||
| Blomstring | ||||||||||||






