Detaljer
| Innhold porsjon | 0,3g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 300 |
| Latinsk navn | Leonurus cardiaca |
| Herdighetssone | H4 |
| Såtid forkultur | feb-mars |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Ekstra info | høyde ca 100cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,9g / 1100 frø |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Forkultivering | ||||||||||||
| Utplanting | ||||||||||||
| Blomstring | ||||||||||||






