Detaljer
| Innhold porsjon | 0,1g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 70 |
| Latinsk navn | Arnica montana |
| Alternative navn | Gullblom, Jonsokblom, Arnica |
| Herdighetssone | H5 |
| Såtid forkultur | mrs-april |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 30cm |
| Så-/Planteavstand | 30cm |
| Ekstra info | høyde 40-50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1,4g / 700 frø |







