Detaljer
| Innhold porsjon | 0,25g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 400 |
| Latinsk navn | Clarkia amoena, Godetia grandiflora |
| Alternative navn | Godetia, atlasklarkia, sommerasalea |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | mai-juni |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Ekstra info | høyde 40-60cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,5g / 2000 frø |




