Detaljer
| Innhold porsjon | 0,25g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 300 |
| Latinsk navn | Gilia leptantha |
| Såtid forkultur | mars-april |
| Såtid direktesåing | mai-juni |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Ekstra info | høyde 40-50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 0,7g / 1400 frø |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Forkultivering | ||||||||||||
| Utplanting | ||||||||||||
| Blomstring | ||||||||||||
| Høsting | ||||||||||||







