Detaljer
| Innhold porsjon | 4g |
|---|---|
| Antall frø ca. | til 3-4 m² |
| Såtid forkultur | – |
| Såtid direktesåing | mai-juni |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Såmengde | 1 gram per m² |
| Ekstra info | breidsås, høyde 50-80cm |
Såkalender
| jan | feb | mar | apr | mai | jun | jul | aug | sep | okt | nov | des | |
| Såing friland | ||||||||||||





