Detaljer
| Innhold porsjon | 2g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 1000 |
| Latinsk navn | Anethum graveolens |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | mai-juli |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 25cm |
| Så-/Planteavstand | 4cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1,5g / 650 frø |







