Detaljer
| Innhold porsjon | 0,4g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 150 |
| Latinsk navn | Cichorium intybus |
| Alternative navn | Salatsikori |
| Såtid forkultur | mai-juni |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | 15-20˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 40cm |
| Så-/Planteavstand | 40cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 2,1g / 475 |





