Detaljer
| Innhold porsjon | 0,03g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 25 |
| Latinsk navn | Physalis pruinosa, Physalis grisea |
| Alternative navn | Ananaskirsebær, Dverglykt, Ground Cherry |
| Såtid forkultur | mars |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >22˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 75cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1g / 1000 frø |









