Detaljer
| Innhold porsjon | 0,5g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 35 |
| Latinsk navn | Rheum rhabarbarum |
| Såtid forkultur | mars-juni |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >12˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 100cm |
| Så-/Planteavstand | 100cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 14g / 71 frø |







