Detaljer
| Innhold porsjon | 0,3g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 80 |
| Latinsk navn | Brassica oleracea var. gongylodes L. |
| Såtid forkultur | april-juni |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 45cm |
| Så-/Planteavstand | 30cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 3,3g / 300 frø |




