Detaljer
| Innhold porsjon | 0,4g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 200 |
| Latinsk navn | Saponaria officinalis |
| Herdighetssone | H8 |
| Såtid forkultur | jan-feb |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >18˚C |
| Sådybde | 0,5cm |
| Radavstand | 30cm |
| Så-/Planteavstand | 30cm |
| Ekstra info | høyde 60-90cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1,6g / 625 frø |




