Detaljer
| Innhold porsjon | ca. 10 frø |
|---|---|
| Antall frø ca. | 10 |
| Latinsk navn | Cucumis melo L |
| Alternative navn | Cantaloupe |
| Såtid forkultur | april-mai |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >20˚C |
| Sådybde | 2cm |
| Radavstand | 100cm |
| Så-/Planteavstand | 50cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 28g / 36 frø |







